Country

Kontakt

Martela kontor och återförsäljare

Address MARTELA AB, KONTOR
13 Torsgatan
111 23 Stockholm
Telefon +46 8 644 46 44

Kontaktformulär

Kundservice

Välkommenatt kontakta vår kundservice på 0380-37 19 00 eller info@martela.se.
 

Integritetspolicy

Kontaktpersoner

Namn Befattningsort descending Telefonnummer Mobiltelefon E-post
Minna Ahvenkoski Business Development Director +46 703 84 14 70 minna.ahvenkoski@martela.com
Mikael Hägglund Business Manager +46 733 47 19 90 mikael.hagglund@martela.com
Victoria Nyberg Business Manager +46 703 69 65 07 victoria.nyberg@martela.com
Jörgen Mansner CFO +46 380 37 19 19 +46 707 48 85 77 jorgen.mansner@martela.com
Annica Hjortdal Customer Service Claim Support +46 702 62 37 81 ext-annica.hjortdal@martela.com
Agneta Printz Customer Service Sweden +46 380 37 19 09 +46 733 47 19 15 agneta.printz@martela.com
Lina Karlsson Customer Service Sweden +46 380 37 19 14 +46 725 70 17 00 lina.karlsson@martela.com
Hanna Mörberg Customer Service Sweden +46 380 37 19 17 +46 733 47 19 32 hanna.morberg@martela.com
Matilda Andersson Finance +46 702 69 40 98 ext-Matilda.Andersson@martela.com
Ulrika Lindholm Key Account Manager +46 725 53 94 77 ulrika.lindholm@martela.com
Patric Öhman Key Account Manager +46 706 52 90 79 patric.ohman@martela.com
Christian Lippert Key Account Manager, Arkitektkontakt +46 733 47 19 24 christian.lippert@martela.com
Jaana Ahlberg Marketing Manager +46 702 91 15 30 jaana.ahlberg@martela.com
Susanne Gustavsson Material Administration +46 380 37 19 28 +46 702 61 79 93 susanne.gustavsson@martela.com
Marcus Grändemark Product Development +46 380 37 19 05 +46 72 712 04 80 marcus.grandemark@martela.com
Mikael Svensson Production & Sourcing Manager +46 380 37 19 35 +46 733 47 19 35 mikael.svensson@martela.com
Mateja Asp Project Manager +46 730 47 07 65 mateja.asp@martela.com
Kirsi Niklasson Recycling Product Manager +46 8 644 46 44 +46 733 47 19 21 kirsi.niklasson@martela.com
Lars Bjerhem Regional Manager Dealer Sales +46 380 37 19 00 +46 733 47 19 23 lars.bjerhem@martela.com
Vidar Hellsaeus Sales Director Sweden +46 733 47 19 12 vidar.hellsaeus@martela.com
Niclas Mattsson Sales Team Manager +46 73 347 19 27 niclas.mattsson@martela.com
Anne-Maria Peitsalo Sustainability Manager +358 10 345 52 05 +358 40 720 14 91 anne-maria.peitsalo@martela.com
Emma Nilsson Workplace Designer +46 733 47 19 22 emma.nilsson@martela.com
Alexander Bladh Workplace Designer +46 733 47 19 29 alexander.bladh@martela.com
Kristin Andersson Workplace Specialist +46 72 537 27 68 Kristin.Andersson@martela.com