Country

Kontakt

Martela kontor och återförsäljare

Address Martela Oyj
Takkatie 1, P.O.Box 44
FI-00371 Helsingfors
Telefon +358 10 345 50
Fax +358 10 345 5744

Kontaktformulär

Kundservice

Välkommen att kontakta vår kundservice på 0380-37 19 00 eller info@martela.se

Kontaktpersoner

Namnsort descending Befattning Telefonnummer Mobiltelefon E-post
Agneta Printz Customer Service Sweden +46 380 37 19 09 +46 733 47 19 15 agneta.printz@martela.com
Alexander Bladh Workplace Designer +46 733 47 19 29 alexander.bladh@martela.com
Alexander Jonsson Customer Service Sweden +46 701 09 63 54 ext-alexander.jonsson@martela.com
Anne-Maria Peitsalo Responsibility Specialist +358 10 345 52 05 +358 40 720 14 91 anne-maria.peitsalo@martela.com
Annica Hjortdal Customer Service Claim Support +46 702 62 37 81 ext-annica.hjortdal@martela.com
Annie Svärdsvik (föräldraledig) Customer Service Sweden +46 380 37 19 06 +46 702 62 65 84 annie.svardsvik@martela.com
Annika Karlsson Finance +46 709 20 38 01 ext-annika.karlsson@martela.com
Camilla Fant Marketing Coordinator +46 733 47 19 05 camilla.fant@martela.com
Christian Lippert Key Account Manager +46 733 47 19 24 christian.lippert@martela.com
Emma Nilsson Workplace Designer +46 733 47 19 22 emma.nilsson@martela.com
Evelina Rangsjö Product Development +46 733 47 19 88 evelina.rangsjo@martela.com
Frida Knutsson Key Account Manager +46 733 47 19 54 frida.knutsson@martela.com
Hanna Mörberg Customer Service Sweden +46 380 37 19 17 +46 733 47 19 32 hanna.morberg@martela.com
Jaana Ahlberg Marketing Manager +46 702 91 15 30 jaana.ahlberg@martela.com
Johan Oscarsson Customer Service Sweden +46 380 37 19 85 +46 733 47 19 36 johan.oscarsson@martela.com
Johanna Jansson Finance & HR +46 380 37 19 30 +46 733 47 19 30 johanna.jansson@martela.com
Jonas Källberg Sales Director, Dealers +46 380 37 19 00 +46 733 47 19 27 jonas.kallberg@martela.com
Jonas Nord Logistic & Project Specialist +47 908 54 275 jonas.nord@martela.com
Jörgen Mansner CFO +46 380 37 19 19 +46 707 48 85 77 jorgen.mansner@martela.com
Kirsi Niklasson Recycling Product Manager +46 8 644 46 44 +46 733 47 19 21 kirsi.niklasson@martela.com
Lars Bjerhem Regional Manager Dealer Sales +46 380 37 19 00 +46 733 47 19 23 lars.bjerhem@martela.com
Lina Karlsson Customer Service Sweden +46 380 37 19 14 +46 725 70 17 00 lina.karlsson@martela.com
Linus Engström Key Account Manager +46 703 80 57 86 linus.engstrom@martela.com
Marcus Grändemark Product Development +46 380 37 19 05 +46 72 712 04 80 marcus.grandemark@martela.com
Mateja Anusic Project Manager +46 730 47 07 65 mateja.anusic@martela.com
Mikael Hägglund Business Manager +46 733 47 19 90 mikael.hagglund@martela.com
Mikael Svensson Production & Sourcing Manager +46 380 37 19 35 +46 733 47 19 35 mikael.svensson@martela.com
Minna Ahvenkoski Director, Workplace Professional Services +46 703 84 14 70 minna.ahvenkoski@martela.com
Patric Öhman Key Account Manager +46 706 52 90 79 patric.ohman@martela.com
Simon Sandberg Finance +46 702 69 40 98 ext-simon.sandberg@martela.com
Susanne Gustavsson Material Administration +46 380 37 19 28 +46 702 61 79 93 susanne.gustavsson@martela.com
Tina Axhamre Larsson Customer Service Sweden +46 733 47 19 13 tina.axhamre.larsson@martela.com
Tobias Svensson Customer Service Sweden +46 702 62 65 84 ext-tobias.svensson@martela.com
Ulrika Lindholm (föräldraledig) Regional Manager Dealer Sales +46 725 53 94 77 ulrika.lindholm@martela.se
Victoria Nyberg Business Manager +46 703 69 65 07 victoria.nyberg@martela.com
Vidar Hellsaeus Sales Director Sweden +46 733 47 19 12 vidar.hellsaeus@martela.com