Country

Kontakt

Martela kontor och återförsäljare

Address MARTELA AB, KONTOR
13 Torsgatan
111 23 Stockholm
Telefon +46 8 644 46 44

Kontaktformulär

Kundservice

Välkommen att kontakta vår kundservice på 0380-37 19 00 eller info@martela.se

Kontaktpersoner

Namn Befattningsort descending Telefonnummer Mobiltelefon E-post
Mikael Hägglund Business Manager +46 733 47 19 90 mikael.hagglund@martela.com
Jörgen Mansner CFO +46 380 37 19 19 +46 707 48 85 77 jorgen.mansner@martela.com
Agneta Printz Customer Service Sweden +46 380 37 19 09 +46 733 47 19 15 agneta.printz@martela.com
Lina Karlsson Customer Service Sweden +46 380 37 19 14 +46 725 70 17 00 lina.karlsson@martela.com
Tina Axhamre Larsson Customer Service Sweden +46 733 47 19 13 tina.axhamre.larsson@martela.com
Annie Svärdsvik (föräldraledig) Customer Service Sweden +46 380 37 19 06 +46 702 62 65 84 annie.svardsvik@martela.com
Hanna Mörberg Customer Service Sweden +46 380 37 19 17 +46 733 47 19 32 hanna.morberg@martela.com
Torbjörn Nilsson Customer Service Sweden +46 702 62 37 81 torbjorn.nilsson@martela.com
Johan Oscarsson Customer Service Sweden +46 380 37 19 85 +46 733 47 19 36 johan.oscarsson@martela.com
Minna Ahvenkoski Director, Workplace Professional Services +46 703 84 14 70 minna.ahvenkoski@martela.com
Susanne Josefsson Finance +46 380 37 19 11 +46 702 69 40 98 susanne.josefsson@martela.com
Johanna Jansson Finance & HR +46 380 37 19 30 +46 733 47 19 30 johanna.jansson@martela.com
Christian Lippert Key Account Manager +46 733 47 19 24 christian.lippert@martela.com
Frida Knutsson Key Account Manager +46 733 47 19 54 frida.knutsson@martela.com
Patric Öhman Key Account Manager +46 706 52 90 79 patric.ohman@martela.com
Jonas Nord Logistic & Project Specialist +47 908 54 275 jonas.nord@martela.com
Camilla Fant Marketing Coordinator +46 733 47 19 05 camilla.fant@martela.com
Jaana Ahlberg Marketing Manager +46 702 91 15 30 jaana.ahlberg@martela.com
Susanne Gustavsson Material Administration +46 380 37 19 28 +46 702 61 79 93 susanne.gustavsson@martela.com
Marcus Grändemark Product Development +46 380 37 19 05 +46 72 712 04 80 marcus.grandemark@martela.com
Evelina Rangsjö Product Development +46 733 47 19 88 evelina.rangsjo@martela.com
Mikael Svensson Production & Sourcing Manager +46 380 37 19 35 +46 733 47 19 35 mikael.svensson@martela.com
Mateja Anusic Project Manager +46 730 47 07 65 mateja.anusic@martela.com
Kirsi Niklasson Recycling Product Manager +46 8 644 46 44 +46 733 47 19 21 kirsi.niklasson@martela.com
Lars Bjerhem Regional Manager Dealer Sales +46 380 37 19 00 +46 733 47 19 23 lars.bjerhem@martela.com
Björn Harkell Regional Manager Dealer Sales +46 380 37 19 00 +46 709 20 38 01 bjorn.harkell@martela.com
Ulrika Lindholm (föräldraledig) Regional Manager Dealer Sales +46 725 53 94 77 ulrika.lindholm@martela.se
Anne-Maria Peitsalo Responsibility Specialist +358 10 345 52 05 +358 40 720 14 91 anne-maria.peitsalo@martela.com
Vidar Hellsaeus Sales Director Sweden +46 733 47 19 12 vidar.hellsaeus@martela.com
Jonas Källberg Sales Director, Dealers +46 380 37 19 00 +46 733 47 19 27 jonas.kallberg@martela.com
Emma Nilsson Workplace Designer +46 733 47 19 22 emma.nilsson@martela.com
Alexander Bladh Workplace Designer +46 733 47 19 29 alexander.bladh@martela.com